Domů / O nás

O nás

 

Jsme ryze česká a rodinná firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oblasti výroby a obchodu se sedacím nábytkem a vybavením interiérů.

Naši specialisté jsou Vám k dispozici také v našem showroom ve Svitavách, Olomoucká 2128/26b, tel.:+420 603 272 175 

Na veškeré produkty, které u nás zakoupíte, poskytujeme záruku 5 let na kompletní výrobek.

                                                                  

EMAGRA, s.r.o. je významným dodavatelem kancelářských, jednacích a konferenčních židlí v České republice. Během několika let jsme naše obchodní aktivity rozšířili na trhy Slovenska, Maďarska, Rumunska, Srbska, Chorvatska, Řecka, kde máme vlastní obchodní zastoupení.  Naše výrobky jsou však nárazově dodávány i na trh rakouský, německý a USA.

Společnost vlastní výrobní areál ve Svitavách, kraj Pardubický (cca 80 km severně od Brna) o rozloze 7520 m2. Do našich skladů jsou naváženy komponenty našich dodavatelských firem, které jsou bedlivě kontrolovány, ve vlastním provozu realizujeme čalounickou výrobu na základě konkrétních požadavků klientů, provádíme montáž a  balení do vlastních kartonů, či kartonů s logem klienta, které jsou následně expedovány. Současná roční kapacita je cca 15-20000 židlí /rok.

Z historie firmy:
Tradice výroby sedacího nábytku ve Svitavách započala v roce 1991 s úmyslem vyvíjet a uvádět na trh výrobky, které budou pro klienty zajímavé svojí kvalitou, designem, cenou a technickým řešením. Ryze česká, rodinná firma PONT začala prezentovat v licenci vyráběný sedací nábytek italské společnosti Mobilex. Již od počátku bylo filosofií firmy dodávat výrobky v kvalitě, kterou můžeme garantovat pětiletou zárukou. Přirozeným vývojem však vznikla myšlenka osamostatnění se od licenční výroby a nasměrovat podnikání naprosto samostatnou cestou a proto v roce 2009 vznikla nástupnická firma EMAGRA, s.r.o. Naše společnost započala éru vlastního vývoje a rozšířila své aktivity v oblasti nákupu komponentů z čistě italských komponentů i na další trhy. Pečlivým výběrem všech dodavatelů jsme dosáhli větší míry konkurenceschopnosti za dodržení všech kvalitativních procesů ve smyslu standardní pětileté záruky na kompletní výrobek.

Zde nás najdete: